HALDUSKODA OÜ
teie teenistuses, alates 2019
Koristusteenus, mis on suunatud korteriühistutele ja firmadele, hõlmab meie poolt valikut puhastus- ja hooldustöödest, tagades puhast ja korras keskkonda.
Mõned näited, mida meie teenus sisaldadab:

* Üldine koristamine:
Hõlmab ruumide põhjalikku puhastamist, sealhulgas põrandate, seinte, akende, uste ja muude pindade puhastamist tolmu, mustuse ja plekkide eemaldamiseks.

* Põrandate puhastus:
Korrastusteenus hõlmab tavaliselt põrandate tolmuimemist, pesemist, porivaipade puhastamist ja muude põrandakatete hooldust.

* Sanitaarruumide puhastus:
Vannitubade, tualettide ja duširuumide puhastamine, sealhulgas tualettpottide, valamute, peeglite ja põrandate puhastamine.

* Köökide puhastamine:
Köögipindade, nõudepesumasinate, külmkappide ja muude seadmete puhastamine ning prügikastide tühjendamine ja puhastamine.

* Kontoriruumide koristamine:
Kontorites hõlmab koristusteenus töölauapindade, arvutite, telefonide ja muude kontoriseadmete puhastamist, kõrguseni 1.8m.

* Prügi kõrvaldamine:
Meie teenus, hõlmab tavaliselt ka prügi kogumist, äravedu ja prügikastide tühjendamist.

* Akende puhastus:
Aknapindade puhastamine ja akende pesemine nii trepikodadest, kui ka väliselt (sh tööd korvtõstukilt ja/või alpinismi meetodil).

* Eripuhastustööd :
Mõned koristusteenused hõlmavad erilisi töid, nagu vaipade sügavpuhastust, põrandate vahatamist,  lagede pesu ja muid eriotstarbelised teenuseid.

* Koristustarvikute ja -vahendite pakkumine:
Koristusteenuse osutajana,  pakume ka kõiki vajalikke koristusvahendeid ja -tarvikuid, nagu mopid, lapid, puhastusained (tööstuskeemia) ja paberrätikud.

* Graffiti eemaldamine:
Graffiti või muu vandalismi akti korral, pakume meeleldi oma abi mure lahendusel.

* Ehitusjärgne koristus:
Pakume eripuhastust, pärast remonditöid või ehitusprojekte, avariijärgne koristus jne.

Need on mõned põhilised teenused, mida korteriühistutele ja firmadele meie pakutav koristusteenus sisaldab.
Konkreetsed teenused ja nende sagedus varieeruvad vastavalt klientide vajadustele ja lepingulistele eripärandele.

Kvaliteetne koristusteenus, aitab hoida töökeskkonda puhtana ja ohutuna ning parandab üldist heaolu,     tõstes töötajate produktiivsust.